Motorový olej XF LONGLIFE VOLVO 0w20 (1L)

Cena s DPH:
12,60 €
Cena bez DPH:
10,50 €
Doba dodania:
x
Obj. čislo:
80471
Dostupnosť:
x

Motorový olej XF LONGLIFE VOLVO 0w20 (1L)

Výroba tohto oleja je ukončená. Plnohodnotnou náhradou je XF PREMIUM C5 0w20 .

Moderný, vysoko výkonný plno syntetický motorový olej kategórie mid SAPS (stredný obsah sulfátového popoľa, síry a fosforu) . Zostavený s ohľadom na poskytovanie špičkovej výkonnosti náročných požiadaviek špecifikacie OEM. To je dosiahnuté zvýšenými čistiacimi schopnosťami, schopnosťou oleja odolávať vysokej záťaži, znížením opotrebovania a redukciou spotreby paliva.

APLIKÁCIE:
určený pre nové naftové a benzínové motory vyžadujúce olej SAE 0w20 s normou VOLVO VCC-RBSO-2AE. Hlavne pre motory Volvo Drive-E od roku 2013, pokiaľ je vyžadovaný olej takejto výkonovej špecifikácie. Je plne kompatibilný s najnovšími systémami a štandardami úpravy výfukových splodín – DPF (diesel particulate filter), GPF (gasoline particulate filter) a katalyzátorov.

UŽÍVATEĽSKÉ VÝHODY:
• Excelentná čerpateľnosť pri studených štartoch najmenej do -35°C, čo prispieva k okamžitej ochrane dôležitých komponentov motora, protože väčšina opotrebenia motora
vzniká pri štartovacej fáze.
• Výnimočná viskozitná stabilita vo vysokých teplotách a extrémnych prevádzkových podmienkach pre udržanie ochrany a predĺženie životnosti motora.
• Zvýšená ochrana vďaka silnejšiemu olejovému filmu medzi kovovými súčasťami prispieva k zníženiu trenia a opotrebovania. Olej si udrží tieto vlastnosti počas celého výmenného intervalu.
• Výborné nízkoviskózne parametre zabezpečujúce vylepšenú ekonomiku prevádzky (zníženie spotreby paliva) a tiež dochádza k redukcii emisných parametrov vďaka optimálnemu množstvu čistíacich a rozpúšťacích zložiek. Tie zaisťujú vynikajícu čistotu motoru a kontrolu tvorby kalu, čo zlepšuje proces spaľovania a umožňuje tak efektivne fungovanie systémov úprav výfukových splodin.
• Vďaka "mid SAPS" formulácii (stredný obsah sulfátového popoľa, síry a fosforu) je kompatibilný s moderními katalyzátormi a filtrami pevných častíc (DPF a GPF)
• ACEA C5 mid SAPS špecifikácia s chemickými limitmi splodín na úrovni ACEA C3, ovšem so zníženou HTHS viskozitou medzi 2.6 a 2.9 mPa.s, pre sníženie spotreby paliva.
• Vyvinutý, vyrobený a balený v Anglicku – originál firmy Millers Oils Ltd.

VÝKONOVÝ PROFIL:
• ACEA C5
• VOLVO VCC-RBSO-2AE

CHARAKTERISTIKA:
SAE viskozita: 0w20
Hustota pri 15°C: 0.844
Kinematická viskozita pri 100°C: 9.0cSt
Kinematická viskozita pri 40°C: 48.0cSt
Viskozitný index: 171
Bod skápnutia: -42°C
Bod vzplanutia: cez 200°C
Viskozita pri studenom štarte -35°C (CCS): 5.860cP
TBN: 7.9 mg KOH/gm
HTHS: 2.75 mPa.s

  Balíky odosielame spoločnosťou 
  SLOVAK PARCEL 
  SERVICE


  DORUČENIE NASLEDUJÚCI
  PRACOVNÝ DEŇ 
  od odoslania

  SPôSOBY DORUČENIA
  - kuriérom priamo na adresu
  - do Parcelshopu
  - do Alzaboxu (len platba predom)

  CENA služby 3,60€ s DPH

  MOŽNOSTI PLATBY
  - prevodom ZADARMO
  - na dobierku
  +1,20€ s DPH

  © 2022 oleje MILLERS OILS • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP