Motorový olej XF LONGLIFE VOLVO 0w20 (5L)

Cena s DPH:
60,00 €
Cena bez DPH:
50,00 €
Doba dodania:
x
Obj. čislo:
80475
Dostupnosť:
x

Motorový olej XF LONGLIFE VOLVO 0w20 (5L)

Výroba tohto oleja je ukončená. Plnohodnotnou náhradou je XF PREMIUM C5 0w20

Moderný, vysoko výkonný plno syntetický motorový olej kategórie mid SAPS (stredný obsah sulfátového popoľa, síry a fosforu) . Zostavený s ohľadom na poskytovanie špičkovej výkonnosti náročných požiadaviek špecifikacie OEM. To je dosiahnuté zvýšenými čistiacimi schopnosťami, schopnosťou oleja odolávať vysokej záťaži, znížením opotrebovania a redukciou spotreby paliva.

APLIKÁCIE:
určený pre nové naftové a benzínové motory vyžadujúce olej SAE 0w20 s normou VOLVO VCC-RBSO-2AE. Hlavne pre motory Volvo Drive-E od roku 2013, pokiaľ je vyžadovaný olej takejto výkonovej špecifikácie. Je plne kompatibilný s najnovšími systémami a štandardami úpravy výfukových splodín – DPF (diesel particulate filter), GPF (gasoline particulate filter) a katalyzátorov.

UŽÍVATEĽSKÉ VÝHODY:
• Excelentná čerpateľnosť pri studených štartoch najmenej do -35°C, čo prispieva k okamžitej ochrane dôležitých komponentov motora, protože väčšina opotrebenia motora
vzniká pri štartovacej fáze.
• Výnimočná viskozitná stabilita vo vysokých teplotách a extrémnych prevádzkových podmienkach pre udržanie ochrany a predĺženie životnosti motora.
• Zvýšená ochrana vďaka silnejšiemu olejovému filmu medzi kovovými súčasťami prispieva k zníženiu trenia a opotrebovania. Olej si udrží tieto vlastnosti počas celého výmenného intervalu.
• Výborné nízkoviskózne parametre zabezpečujúce vylepšenú ekonomiku prevádzky (zníženie spotreby paliva) a tiež dochádza k redukcii emisných parametrov vďaka optimálnemu množstvu čistíacich a rozpúšťacích zložiek. Tie zaisťujú vynikajícu čistotu motoru a kontrolu tvorby kalu, čo zlepšuje proces spaľovania a umožňuje tak efektivne fungovanie systémov úprav výfukových splodin.
• Vďaka "mid SAPS" formulácii (stredný obsah sulfátového popoľa, síry a fosforu) je kompatibilný s moderními katalyzátormi a filtrami pevných častíc (DPF a GPF)
• ACEA C5 mid SAPS špecifikácia s chemickými limitmi splodín na úrovni ACEA C3, ovšem so zníženou HTHS viskozitou medzi 2.6 a 2.9 mPa.s, pre sníženie spotreby paliva.
• Vyvinutý, vyrobený a balený v Anglicku – originál firmy Millers Oils Ltd.

VÝKONOVÝ PROFIL:
• ACEA C5
• VOLVO VCC-RBSO-2AE

CHARAKTERISTIKA:
SAE viskozita: 0w20
Hustota pri 15°C: 0.844
Kinematická viskozita pri 100°C: 9.0cSt
Kinematická viskozita pri 40°C: 48.0cSt
Viskozitný index: 171
Bod skápnutia: -42°C
Bod vzplanutia: cez 200°C
Viskozita pri studenom štarte -35°C (CCS): 5.860cP
TBN: 7.9 mg KOH/gm
HTHS: 2.75 mPa.s

  Balíky odosielame spoločnosťou 
  SLOVAK PARCEL 
  SERVICE


  DORUČENIE NASLEDUJÚCI
  PRACOVNÝ DEŇ 
  od odoslania

  SPôSOBY DORUČENIA
  - kuriérom priamo na adresu
  - do Parcelshopu
  - do Alzaboxu (len platba predom)

  CENA služby 3,60€ s DPH

  MOŽNOSTI PLATBY
  - prevodom ZADARMO
  - na dobierku
  +1,20€ s DPH

  © 2022 oleje MILLERS OILS • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP